Yönetimin Mesajı

OBA Makarna olarak, geliştirdiğimiz stratejiler ve yaptığımız doğru hamleler ile sektörümüzde pek çok başarı elde ettik. Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz ve geliştiğimiz bu dönemde sınır ötesi işbirliklerimizle kazandırdığımız katma değer ve geliştirdiğimiz istihdam ile global pazarda etkin bir gıda firması olarak rol almaktayız.

Bu ülkenin geleceğine inanan bizler, kurulduğumuz günden bu yana sektörde saygın bir firma olarak, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza maksimum fayda oluşturmaya önem veriyoruz. Vizyonumuz doğrultusunda müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Değişen dünya ve yaşam koşullarına paralel olarak kurumsal hedeflerimiz çerçevesinde “ sürdürülebilirlik, kalite ve enerji verimliliği” ilkelerini benimsiyor, politikalarımızda bunları ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

Kurumsallaşma yolunda süratle yol alırken her zaman daha iyinin peşinden gidip, ürünlerimizi milyonlarca insanın sofrasına ulaştırmak için işimizi tutku ile yapıyoruz.

OBA Makarnacılık olarak; her geçen gün büyüyen ve gelişen Dünya ekonomisinde pazar payımızı arttırarak, hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türk ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken, yurt dışı yatırımlarımızla ülkemizin uluslararası arenadaki itibarını daha yukarılara taşıma azmi ile faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Saygılarımla
Yönetim Kurulu Bşk.
M.MUSA ÖZGÜÇLÜ